Reiki i Inne Metody

Jako dyplomowany praktyk Mistrz Nauczyciel Reiki pomagam przekazując tą piękną energię potrzebującym. Używam również innych metod jak EFT, Dwupunkt. Mogę również wprowadzić Cię w świat malarstwa intuicyjnego, które wspaniale uzupełnia całość terapii.
Możliwa jest także rozmowa telefoniczna bądź Skype poprzedzająca przekaz energetyczny. Przekaz jest możliwy również na odległość.

Czym jest Reiki?

Reiki to energia życiowa ale i duchowa. Pełna nazwa metody a zarazem szkoły to Usui-reiki-ryōhō . Jest to system-metoda leczenia za pomocą energii życiowej. Reiki pomaga w różnych sytuacjach nie tylko jeżeli chodzi o zdrowie. Twórcą tej terapii był Japończyk Mikao Usui.

Praktyk Reiki przekazuje tę energię osobie czy też zwierzęciu (bo zwierzęta także pięknie reagują na tą terapię). Jest jakby kanałem przekazującym, nie tracąc przy tym własnej siły a wręcz wzmacniając swoje możliwości lecznicze w miarę pozostawania w nurcie Reiki coraz częściej.

Czy Reiki zawsze pomaga?

Tak. Reiki zawsze pomaga. Trzeba tylko umieć dostrzec tę pomoc. Bywa tak, że dochodzi do zaniku objawów chorobowych. Bywa również tak, że energia wskazuje drogę postępowania leczonemu przez zmianę jego pojmowania czy sposobu patrzenia na życie. Może spowodować wzrost siły życiowej, by podjąć się zadań na które wcześniej leczony nie miał sił czy chęci. Może wskazać inne sposoby leczenia, jednym słowem utorować drogę, wskazać właściwy kierunek. Z tego powodu wykorzystujemy Reiki nie tylko gdy chodzi o zdrowie ale także w innych sytuacjach życiowych gdzie potrzebna jest pomoc.
Reiki usuwa blokady energetyczne w ciele, wpływa na przeszłość (uwalniając blokady) i przyszłość.

Ilość zabiegów potrzebnych dla każdego uzależniona jest od jego stanu.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *