Monika Wiśniewska Amaviael

Tworzę magię w rzeczywistości

Odprogramowanie kryształów

Czym jest odprogramowanie kryształów?

Odprogramowanie kryształów, to wymazanie, skasowanie, wycofanie jakiejkolwiek energetycznej intencji jaka wcześniej była w niego wpisana.

Czy potrzeba odprogramować kryształ?

Tak. Trzeba. Po pierwsze robimy tak z nowym nabytkiem, po drugie możemy również robić tak z każdym swoim kryształem albo takim, który chcemy komuś podarować w jakiejś intencji.
Dlaczego trzeba odprogramować? Ponieważ nie wiemy co zostało wcześniej wpisane w kryształ. Wcale nie musiały być to dobre intencje.
Mogła być to np. sytuacja, w której osoby parające się wydobywaniem kryształów pracowały w marnych warunkach i w pewien sposób przeklinały swoją pracę a z tym i wydobyte kamienie. Znane są kopalnie, w których panują niedobre dla człowieka warunki pracy, a pracownicy muszą utrzymać rodziny więc chcąc nie chcąc pracują tam.


Inną sytuacją może być świadome zaprogramowanie kryształu przez kogoś, kto wcześniej go trzymał. Nie musi być to zaprogramowanie negatywne, może być i pozytywne. Jednak skoro tego nie wiemy bezpieczniej jest wymazać program.  Po co własną energią wzmacniać niewiadomą, cudzą intencję?
W końcu i nasze programowanie może wymagać korekty, bądź sytuacja już nie wymaga użycia kamienia i możemy wymazać program. Kiedy programujemy kryształ i pomyliliśmy się w intencji również można ją skasować i zacząć od nowa.
Odprogramowanie warto zrobić również wtedy gdy oddajemy kamień komuś innemu. Raz to w trosce o niego samego, dwa – możemy również (w porozumieniu z tą osobą) wpisać intencję działającą na korzyść nowego posiadacza.

Czy odprogramowanie to to samo co oczyszczanie?

Nie. Oczyszczanie to również ładowanie kryształu nową energią, ale energia ta pochodzi z zewnętrznych źródeł jak słońce, księżyc, dym, woda, ziemia, inne kryształy. Natomiast odprogramowanie to nasza świadoma wewnętrzna intencja by wszystkie wcześniejsze intencje, programy zostały skasowane. Warto zrobić obie te czynności razem, ale nie w każdym przypadku jest to konieczne.

Jak odprogramować kryształ?

  1. Przebywając w spokojnym miejscu, wycisz umysł.
  2. Weź kryształ w dłonie.
  3. Unieś dłonie na poziom oczu i zbliż do miejsca między nimi.
  4. Wypowiedz intencję np.: „Usuwam, kasuję, odprogramowuję, anuluję wszystkie wcześniej wpisane w ten kamień intencje i programy świadome i nieświadome. Ten kamień jest teraz czysty.”

  5. To wszystko.

 

Share Button

1 Comment

  1. Malinowa Mamba

    15 stycznia 2017 at 16:08

    Łatwizna 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*