Ja na FB

Monika Wiśniewska Amaviael

Maluję obrazy różnymi technikami, w tym malarstwo intuicyjne-energetyczne, cieszę się fotografią, praktykuję i pomagam za pomocą Reiki i innych systemów energetycznych (mam stopień Mistrza Nauczyciela), tworzę fraktale i jeszcze parę innych takich 😉
Uwielbiam muzykę i odkrywanie życia.

Mieszkam w Polsce w Częstochowie, z Tomkiem.

Zawodowo zajmuję się fotografią. Moje zdjęcia są wykorzystywane m.in. w książkach, Internecie, gazetach, plakatach, telewizji (National Geographic, Newsweek, TVP, Onet, PWN, Discovery i inne).

Dla osób ciekawych moich doświadczeń na polu energii zamieszczam uproszczony, przez co pozbawiony wielu wspaniałych doświadczeń opis mojej ścieżki.

Historia mojej znajomości z działalnością energetyczną zaczęła się dawno gdy byłam jeszcze dzieckiem. Moja mama interesowała się zagadnieniami związanymi z radiestezją oraz metodami pomocy alternatywnej na polu psychologii. Będąc doktorem nauk humanistycznych (psychologia, socjologia) mogła  łączyć wiedzę wyniesioną z uniwersytetu z tą, którą dane było jej poznać później. Tak więc od dziecka ciągnęła się za mną nić poznawania tego co niewidoczne. Pamiętam książki, które pojawiały się u nas w domu, wydane w sposób prawie amatorski, jakby z ksero. Tematyka – życie po życiu, R. Moody, radiestezja. Czytałam je na przemian z Kubusiem Puchatkiem, moją ulubioną lekturą 🙂 Pewnego razu na wyprzedaży książek w parku, uprosiłam mamę by kupiła mi Jogę Iyengara. Zupełnie nie widziałam czemu ale przyciągnęła mnie ta książka. Ćwiczenia realizowałam już w późniejszych laurach. W czasach liceum czytałam wszystkie książki i czasopisma związane z nieodgadnionym. Pamiętam swoje kolorowe magazyny zbierane od roku 1989 które potem zawiozłam do introligatora by je odprawił rocznikowo w twarde okładki. Z reklam w tych magazynach kupiłam parę ciekawych rzeczy, był tam nawet zestaw do widzenia aury. Przy okazji jeździłam z mamą na odczyty i targi gdzie dowiadywałam się przeróżnych rzeczy z dziedzin energetyki, uzdrawiania, hipnozy i innych.

Wtedy też spotkałam się z wieloma innymi zagadnieniami jak moc kamieni i kryształów, runy, szamanizm z wielu stron świata.

Jednymi z pierwszych książek które przeczytałam na temat uzdrawiania były te z dziedziny BSE i metody Silvy, potem głośne książki Louise L. Hay i inne które nauczyły mnie o tym że człowiek może kreować swoje życie Carnaggie i podobni autorzy byli mi bliscy w tamtych czasach. Zaczytywałam się w książkach odkrywających starożytne tajemnice z wielu zakątków Ziemi i z wielu dziedzin, od fizyki kwantowej po runy, znajomość kamieni i minerałów i kryształowe czaszki.

Później, dzięki mamie, która miała ukończone szkolenia z zakresu NLP, dostało mi się wiedzy o z tej dziedziny.

Już jako dorosłą osobę życie skierowało mnie w obszary takie jak Reiki i podobne metody oddziałujące na system energetyczny ale również na podświadomość i związane z nią symbole, wnętrze człowieka i jego psychikę.

Wiedzę swoją pogłębiam i praktykuję do dziś zafascynowana fenomenem życia i ścieżką, którą dziś widzę jasno.

 

Zostałam nagrodzona jako:

1st Place Winner, Stockxpert Monthly Contest, March 24, 2008

3rd Place Winner, Assignment Dreamstime, November 25, 2008

Photo Of The Day, Usefilm; Selected: May 5, 2006

Artist Of The Week, Istockphoto, October 25-31, 2004

Featured Photographer, Dreamstime, October 25-31, 2004

 

Jeśli chcesz skontaktuj się ze mną.