Niedawno pisałam o kryształowej siatce, którą możesz używać do programowania kryształów, wzmacniając tym samym swoje intencje.

Dziś, kontynuując temat przedstawiam Ci jak zaprogramować kryształy w siatce miłości. Jeżeli chcesz wspomóc kogoś tą energią – delikatną i subtelną (ale nie słabą) możesz skorzystać z kryształów.

Jakie kamienie będą potrzebne?

Potrzebujesz:

 • 1 sztukę kwarcu różowego
 • 6 sztuk kryształu górskiego

Dobrze jest oczyścić lub odprogramować kryształy przed użyciem. O odprogramowaniu pisałam TUTAJ

Co jeszcze jest potrzebne?

Jeśli masz deskę, o której pisałam TUTAJ możesz z powodzeniem użyć jej w celu ułożenia kryształów. Jeśli nie posiadasz takiej deski wydrukuj kształt dostępny do pobrania TUTAJ

Da się również ułożyć kamienie „na oko”, jednak moim zdaniem geometria, która je łączy poprzez siatkę ma działanie wzmacniające.

Jeżeli chcesz zrobić siatkę dla konkretnej osoby możesz przygotować karteczkę z jej imieniem (lub karteczkę z imionami kilku osób). Nie jest to jednak konieczne ponieważ imię danej osoby możesz umieścić jedynie w intencji płynącej z Twojego serca, lub napisać je na wydrukowanej siatce.

Możesz użyć dodatkowego kamienia jako aktywatora siatki. Nie będziesz go układać na siatce. Kamień ten może być w kształcie podłużnym (obelisk) albo innym. Wybierz go intuicyjnie.

Instrukcja programowania (aktywowania) kryształowej siatki

 1. Sprawdź czy masz pod ręką wszystkie potrzebne rzeczy (6 kamieni, wzór siatki, ewentualnie karteczkę z imieniem, kamień aktywator)
 2. Uspokój umysł. Możesz zapalić świecę, kadzidło, włączyć muzykę. Polecam coś z częstotliwości solfeżowych (Solfeggio frequencies), bardzo właściwa będzie częstotliwość 528Hz.
  Na przykład Solfeggio Harmonics – 528 Hz
 3. Rozłóż kryształy w miejscach dla nich przeznaczonych – kwarc różowy na środku wzoru, 6 kryształów górskich na pięciu miejscach wokół różowego kryształu.
 4. Pod kwarc różowy włóż karteczkę z imieniem (jeśli jej używasz).
 5. Zaprogramuj siatkę:
  1. Trzymając w ręce kamień aktywator (nie jest konieczny, możesz użyć palca do aktywacji), skup się na intencji i na środkowym krysztale. Przykładowa intencja:

   Programuję kryształy w tej siatce, by energia miłości działała dla najwyższego dobra ……………………………………. (imię osoby).

  2. Dotknij kamieniem aktywatorem do środkowego kamienia na siatce (lub zrób to palcem)  wymawiając intencję (na głos lub w myślach).
  3. Poprowadź ręką od środkowego kamienia do dowolnie wybranego kamienia w kręgu. Wróć do środkowego i powtórz ten ruch dla każdego kamienia w kole. Wizualizuj białe światło jak łączy każdy kamień z środkowym.
  4. Połącz niewidzialnym kołem również wszystkie kryształy w okręgu. Prowadząc rękę nad każdym z nich.
  5. Siatka jest zaprogramowana.

Pozostaw siatkę na tak długo jak czujesz. Po rozłożeniu siatki pamiętaj by odprogramować kryształy.

Czy kwarc różowy naprawdę działa?

Cóż można by dużo pisać na ten temat. Jedni uznają jego działanie za efekt placebo inni wiedzą, że pewne eksperymenty na roślinach przyniosły pozytywne rezultaty. Są osoby, które z powodzeniem wykorzystują kryształy w terapiach ze znakomitym rezultatem, nie bazując na eksperymentach, a jedynie na doświadczeniu własnym oraz doświadczeniach ludzi żyjących przed nami. Doświadczenia z zastosowaniem kryształów liczą sobie tysiące lat. A kryształy wykorzystywała każda najstarsza cywilizacji na Ziemi (Egipt, Peru, Grecja i inne).

Znany, genialny naukowiec Nikola Tesla powiedział:

„W krysztale mamy czysty dowód twórczej zasady życia,
i chociaż mimo wszystko nie możemy zrozumieć życia kryształów
– jest to wciąż żywa istota”

Na wklejonym tutaj filmie można zobaczyć efekty eksperymentu, w którym udowodniono wpływ kryształów kwarcu różowego na wzrost roślin w doniczkach. W ośmiu doniczkach znajdowały się nasiona w takiej samej ilości, podlewane tak samo, ustawione w takich samych warunkach. Cztery górne pojemniki nie zawierają kwarcu, a w cztery dolne są z kwarcem. Efekt można zobaczyć gołym okiem. Roślinki z kwarcem różowym urosły większe. Zwróć uwagę, że kwarc fizycznie nie dotykał nasionek, a tylko był w doniczce.

Życzę Ci wielu udanych działań z pomocą kryształów!

Share Button